top of page

Szkolenia z Pierwszej Pomocy w Przychodniach w Mniszku i na Rządzu

12 cze 2024

W dniach 10 i 11 czerwca nasze przychodnie w Mniszku i na Rządzu zorganizowały wyjątkowe szkolenia z pierwszej pomocy, które poprowadził wykwalifikowany ratownik medyczny, Pan Rafał Tucholski. Wydarzenia te cieszyły się dużym zainteresowaniem i zgromadziły licznych uczestników, którzy chętnie zdobywali nową wiedzę i umiejętności.

Wysoki Poziom Szkolenia

Pan Rafał Tucholski, posiadający wieloletnie doświadczenie w ratownictwie medycznym, z dużym zaangażowaniem przekazywał uczestnikom praktyczne umiejętności niezbędne w sytuacjach zagrożenia życia. Program szkolenia obejmował m.in.:

  • Podstawowe zasady udzielania pierwszej pomocy

  • Techniki resuscytacji krążeniowo-oddechowej (RKO)

  • Postępowanie w przypadku zadławień

  • Sposoby opatrywania ran i urazów

Zadowolenie Uczestników

Wszyscy uczestnicy szkolenia wyrazili swoje zadowolenie z wysokiej jakości zajęć oraz kompetencji prowadzącego. Wielu z nich podkreślało, że dzięki szkoleniu czują się teraz bardziej pewni siebie i przygotowani do niesienia pomocy w nagłych przypadkach. Szczególną wartość miały zajęcia praktyczne, które pozwoliły na bezpośrednie ćwiczenie zdobytych umiejętności pod okiem eksperta.

Dalsze Plany

Zachęcamy do śledzenia naszych stron internetowych, gdzie będą zamieszczane informacje o kolejnych inicjatywach i szkoleniach organizowanych w naszych przychodniach. Naszym celem jest nie tylko leczenie, ale również edukacja i profilaktyka zdrowotna, dlatego planujemy dalsze działania mające na celu podnoszenie świadomości zdrowotnej w naszej społeczności.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za aktywny udział i zapraszamy na kolejne wydarzenia!

bottom of page