top of page

Konsultacje Dietetyczne

9 kwi 2024

Dr Magdalena Chęsy - dietetyk kliniczny

Po zakończeniu konsultacji w dniu 9.04.2024 roku z doświadczonym dietetykiem, Panią dr Magdaleną Chęsy, mamy przyjemność poinformować, że pacjenci są bardzo zadowoleni z uzyskanej pomocy. Konsultacje przebiegły pomyślnie, a porady żywieniowe dostosowane przez Panią doktor Chęsy do indywidualnych potrzeb i oczekiwań okazały się być bardzo skuteczne.

Pacjenci docenili profesjonalizm oraz zaangażowanie Pani dr Chęsy w pomoc w zrozumieniu znaczenia prawidłowego odżywiania i nauki właściwych nawyków żywieniowych. Indywidualne podejście do każdego przypadku, uwzględniające sytuację zdrowotną oraz preferencje kulinarne, przyczyniło się do osiągnięcia pozytywnych efektów.

Specjalizacja Pani doktor Chęsy w prawidłowym żywieniu dzieci oraz w pracy z dziećmi z różnymi problemami żywieniowymi, takimi jak zaburzenia karmienia, zaburzenia odżywiania, problemy gastroenterologiczne, alergie pokarmowe/nietolerancje pokarmowe, nadmiar/niedobór masy ciała, okazała się niezwykle pomocna dla pacjentów.

Dzięki motywacyjnemu podejściu Pani dr Magdaleny Chęsy do zdrowego i racjonalnego odżywiania, pacjenci zostali skutecznie poprowadzeni na ścieżkę zdrowszego trybu życia. Zadowolenie pacjentów jest potwierdzeniem wysokiej jakości usług dietetycznych świadczonych przez Panią doktor Chęsy.

bottom of page