top of page

Gimnastyka korekcyjna

1 lut 2024

Zapraszamy najmłodszych pacjentów

Z przyjemnością przedstawiamy Panią Agnieszkę Magdowską, magistra wychowania fizycznego z dietetyką oraz absolwentkę Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. Agnieszka to doświadczona instruktorka zajęć grupowych fitness, przy czym specjalizuje się również w profilaktyce zdrowego kręgosłupa. Posiada również szkolenie z zakresu badań przesiewowych, które umożliwiają wykrycie skoliozy.

Jednak praca z dziećmi i młodzieżą jest tym, co przynosi jej największą radość i satysfakcję. Dlatego też podjęła dodatkowe studia podyplomowe na kierunku Edukacja i Rehabilitacja osób z niepełnosprawnością intelektualną (Oligofrenopedagogika), autyzmem oraz zespołem Aspergera. Jej pasja do pracy z takimi osobami sprawia, że potrafi stworzyć przyjazne i dostosowane do ich potrzeb środowisko.

Jeżeli potrzebujesz pomocy z zakresu wychowania fizycznego, dietetyki, profilaktyki zdrowego kręgosłupa, a także przy edukacji i rehabilitacji osób z niepełnosprawnościami, Agnieszka Magdowska jest bez wątpienia wykwalifikowaną i zaangażowaną specjalistką, która pomoże Ci osiągnąć Twój cel.

Przyjmuje od lutego w każdy wtorek w godzinach od 15:30 do 16:30. Jeśli jesteś zainteresowany/a skorzystaniem z jej usług, możesz skontaktować się pod numerem telefonu 505 837 117 (po godzinie 15:00) lub wysłać SMS.

Nie czekaj i skorzystaj z usług Pani Agnieszki Magdowskiej już dziś!

bottom of page