top of page

Dzień Dermatologiczny

19 wrz 2023

DZIEŃ DERMATOLOGICZNY - BEZPŁATNE KONSULTACJE Z DR. KAZIMIERZEM BODNAREM!

Przychodnia Medyczna Rządz Mniszek Med ma przyjemność ogłosić, że w dniu 19 września 2023 odbędzie się specjalny Dzień Dermatologiczny, podczas którego zapewniamy darmowe konsultacje dermatologiczne. Nie jest wymagane żadne skierowanie - wszyscy pacjenci są mile widziani!


Termin: 19 września 2023 (środa)

Godziny: 08:00 - 11:00

Miejsce: Przychodnia Rządz Mniszek Med.

Adres: ul. Łęgi 12, 86-300 Grudziądz


Głównym specjalistą, który będzie przyjmował podczas tego wyjątkowego wydarzenia, jest specjalista dermatolog - dr. Kazimierz Bodnar. Posiada on wieloletnie doświadczenie w dziedzinie dermatologii i cieszy się uznaniem wśród pacjentów.

Na Dniu Dermatologicznym będziecie mieli Państwo okazję skonsultować się z dr. Bodnarem w sprawie podejrzanych znamion skórnych. Niezależnie od tego, czy masz już zdiagnozowany problem skórny, czy po prostu chciałbyś się skonsultować w celu zapobiegania potencjalnym schorzeniom - serdecznie zapraszamy!

To doskonała okazja, by skorzystać z bezpłatnych porad specjalisty, a także dowiedzieć się więcej o Twojej skórze i jak zadbać o jej zdrowie.

W celu umówienia się na wizytę, prosimy o kontakt z naszym rejestracją pod numerem telefonu: 564502300.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do uczestnictwa w tym wyjątkowym Dniu Dermatologicznym. Dbajmy o zdrowie naszej skóry razem z dr. Kazimierzem Bodnarem i Przychodnią Rządz Mniszek Med.

bottom of page