top of page

Zapraszamy na kurs udzielania pierwszej pomocy!

8 maj 2024

W czerwcu nasze przychodnie serdecznie zapraszają wszystkich zainteresowanych na kurs z zakresu udzielania pierwszej pomocy dzieciom i dorosłym. Jest to niezwykle ważna umiejętność, która może okazać się kluczowa w przypadku nagłych sytuacji.

Dlaczego warto wziąć udział?

Kurs poprowadzi doświadczony i wykwalifikowany ratownik medyczny, który dzielić się będzie swoją wiedzą oraz praktycznym doświadczeniem. Uczestnicy będą mieli okazję nauczyć się podstawowych technik udzielania pierwszej pomocy w przypadku wypadków domowych, urazów czy nagłych zachorowań.

Zachęcamy do szybkiej rejestracji, ponieważ ilość miejsc na kursie jest ograniczona. Rejestracja odbywać się będzie w naszych przychodniach, gdzie można będzie także uzyskać więcej informacji na temat daty oraz godziny zajęć.

Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i swoich bliskich

Bezpieczeństwo naszych dzieci jest sprawą najwyższej wagi. Dlatego właśnie warto podjąć kroki w celu poszerzenia swojej wiedzy na temat pierwszej pomocy. Bądź gotowy, aby skutecznie reagować w nagłych sytuacjach i zapewnić swoim najbliższym pomoc, której mogą potrzebować.

Zapewnij sobie miejsce na kursie!

Nie czekaj, zgłoś się już teraz do naszych przychodni, aby zapewnić sobie miejsce na kursie udzielania pierwszej pomocy. Zajęcia odbędą się w dniach:

10.06.2024 - Przychodnia Mniszek 15:00-18:00

11.06.2024 - Przychodnia Rządz 15:00-18:00

Bądź gotowy, aby pomagać!

bottom of page